Unifol 3388 Arkası Gri Dijital Baskı Folyoları
Unifol 3388 Arkası Gri Dijital Baskı Folyoları

Unifol 3988 Arkası Gri Dijital Baskı Folyosu

5,00
Marka : Unifol
İndirim Oranı : %6 İndirim
Fiyat : €70,00(KDV Dahil)
İndirimli : €66,09(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺617,74(KDV Dahil)

 

BU ÜRÜNDE KARGO BEDAVA !

Kargolama Süresi 1-3 İş Günüdür.

nifol 3988 monomerik baskı folyosunun folyo kalınlığı 80 mikron olup, bu seri, solvent, eko solvent, UV, termal tüm dijital baskı makinelerinde mükemmel baski kalitesi saglar.Üstün baskı kalitesine sahip Unifol 3900 Baskı özel olarak üretilen 138gr/m2 kraft clay -coated taşıyıcı kağıtları, baskı esnasında kıvrılma yapmaz ve düzdür.

 

Uygulama Alanları: Unifol 3900 baskı folyoları hem iç hem dış mekanlarda, düz ve hafif kıvrımlı yüzeylerde mükemmel sonuç veren yumuşak yapısıyla kullanım kolaylığı sağlar.Yapışkanı permanent ve şeffaf olup UV bileşenli özel yapısı ile sararma yapmaz, yüzeyde iz bırakmaz ve demontajı problemsizdir.Her türlü iç ve dış görsel iletişim ve sunum desteğinde en etkin çözümü sağlayan Unifol 3900 baskı folyoları, cam uygulamaları, etiket baskı, fuar dekorasyonu gibi son derece geniş bir çerçevedeki tüm kısa ve orta sürelerdeki standart dijital baskı uygulamalarında oldukça tatmin edici sonuç vermekte olup, kalitesiyle yoğun olarak tercih edilmekte ve önerilmektedir. Baskı folyolarımız talebiniz doğrultusunda farklı mikron kalınlıklarında üretilebilmektedir.

Uygulama Kılavuzu: Dayanıklılığı dış mekanda 3 yıl, iç mekanda sınırsızdır. Uygulama sıcaklığı minimum +10derecedir. Uygulandıktan sonra fiziki olarak -30 +9

Renk Bilgisi: Arka yapışkanı gri ön yüzeyi parlak beyaz PVC folyo çeşitlerinden oluşur. Daha beyaz ve daha parlak olan özel PVC formülasyonu sayesinde baskı tutuşu mükemmel olan bu seri, renklerin yüksek çözünürlükte ve daha keskin ortaya çıkmasına olanak veren Unifol kalitesiyle üretilmektedir. 

Benzer Ürünler