Şeffaf Masa Koruyucu

Şeffaf Masa Koruyucu

Şeffaf masa koruyucu modelleri toz ya da benzeri küçük cisimlerin yüzünüze temas etmesini tamamen engelliyor.

Şeffaf masa koruyucu çeşitleriyle kendinizi koruma altına alabilirsiniz. Kırılmaz ve esnek yapısı sayesinde bu ürünler reklam amaçlı kullanımlarının bir adım ötesine geçebiliyor. Pleksi malzemeden üretilen virüs koruma panelleri sayesinde corona ve diğer virüslere karşı kendinizi koruma altına alabilirsiniz. Virüs koruma bariyeri ürünlerimiz internet adresimizde sizleri bekliyor. Daha fazla bilgi almak isterseniz dilerseniz bizleri arayabilirsiniz.

Yapılan araştırmalara göre enfeksiyonların büyük bir bölümü temas yolu üzerinden yayılıyor. Enfekte olan kişilere ya da kişilerin dokunduğu noktalara dokunan sağlıklı insanlar bu virüslerden kolayca etkileniyor. Maskeler insanların elini ağzına götürmelerini engelleyerek ekstra koruma sunuyor. Damlacık enfeksiyonu  da virüsü bulaştıran diğer sorunlardan bir tanesidir. Hasta insanlar öksürdüğü zaman ağızlarından çıkan küçük damlacıklar havada askıda kalmaktadır. Masa koruyucular bu damlacıklardan kullanıcıyı korumaktadır.

Şeffaf Masaların Özellikleri

Şeffaf masa koruyucu hem güvenilir hem de estetik bir üründür. Pleksi malzemeden üretilen ve yayın şekilde kullanılan bu ürün her geçen gün daha fazla kişiyle bir araya geliyor. Şeffaf ve renkli olarak tasarlanan şeffaf masa koruyucular isteğe göre kullanılacağı ortamın konseptine uygun tasarımlarla üretilebiliyor. Pleksi masa modelleri, son derece dayanıklı ve ergonomik tasarımlardır. İç ya da dış mekanda kolayca kullanılabilir. Düz, oval veya yuvarlak şekiller verilebilir.

Pleksi malzemeden üretilen masa koruyucular optimum işlevsellik sunabiliyor. Böylece beklentilerinize tam olarak yanıt verebiliyor. Hafif ve kullanımı kolay yapısı ile kolayca montajı da yapılabiliyor. Masa koruyucu modelleri her alanda kolayca kullanılabiliyor. Masa koruyucular işlevsel olduğu kadar aynı zamanda şık ve modern ürünlerdir. Farklı eşyalarla kolayca kombinlenebilir.

Şeffaf masa koruyucu reklam çeşitleri işletmelerin isteğine göre özel olarak tasarlanabiliyor. Sitemiz üzerinde ürünlerimize göz atarak isteklerinizi özel olarak iletebilirsiniz. Pleksi koruyucular üzerinde pürüzsüz ve net bir tasarım uygulayabiliriz. Farklı kalınlıklarda ve boyutlarda masa üretimine olanak sağlayan pleksi malzeme gün içerisinde sizlere gerekli koruma alanını sunabiliyor. Mobilya parçaları ile birlikte uygulanan tasarımları da oldukça göz kamaştırıyor. Şeffaf masa koruyucu fiyatları şimdi tek tıkla elinizin altına geliyor.