Pleksi Seperatör Bölme

Pleksi Seperatör

Pleksi seperatör modelleri çevreden gelebilecek tükürük, damlacık ve ya küçük cisimlerin size temasını engeller.

Pleksi seperatör çeşitleri kırılmaz ve esnek yapısı sayesinde beklentilerinize tam olarak yanıt verebiliyor. Her alanda kolayca kullanılan bu ürün günün her saati koruma sunuyor. Seperatör ürünleri dar ya da geniş mekanlarda kolayca kullanılabilir. Seperatör dekoratif ve fonksiyonel bir malzemedir. Kullanımı son derece yaygın olan seperatör çeşitleri farklı alanlar düzenlemenize de yardımcı olur. Seperatör bölme çeşitleri özellikle stüdyo dairelerde sıklıkla tercih edilir.

Seperatör Özellikleri

Koronavirüs ile mücadele kapsamında şeffaf bölgeler her geçen gün daha fazla önem kazanıyor. Müşteri ve tahsilatçı arasında koruyucu önlemin alınmasını sağlayan bu ürünler günün her saati kolayca kullanılıyor. Ürünler demonte olarak gelir. Kısa sürede bu ürünü monte edebilirsiniz. Farklı ölçüler için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Hava yolu ile bulaşan hastalıklarla mücadele kapsamında satışa sunduğumuz şeffaf bariyer modelleri;

  • Para alışverişinde, müşteri ile iletişim kurarken ya da toplu alanlarda bariyer olarak görev alır.
  • İnsanlar arasında koruyucu görevi yapar.
  • Şeffaf pleksi malzemeden yapılmıştır. Farklı ölçülerde üretilebilir.
  • Kullanımı son derece basittir. Masanın ya da bankonun üzerine konulması yeterlidir.

Pleksi seperatör her mekanda kolayca kullanılabilir. Dayanıklı yapısı sayesinde olası darbelere karşı da sizleri koruyabilir. Pleksi, renkli ve renksiz çeşidi bulunan plastik cam çeşitleridir. Saydam ve yarı saydam olan bu ürün son derece hafiftir. Pleksinin çeşitli ölçüleri yer almaktadır. Genel olarak piyasada düz levhalar halinde bulunur. Görüş alanınızı kapatmayan bu ürünler beklentilerinize tam olarak yanıt veriyor. Reklam malzemesi olarak satılan sepratör modelleri yıkanabilir yapısı sayesinde uzun süreli kullanılabiliyor. Gün içerisinde kendinizi bu ürünlerle kolayca koruma altına alabilirsiniz. Pleksi seperatör reklam ürünleri konusunda aradığını çeşitliliği sitemizde bulabilirsiniz. İnternet üzerinde tek tıkla avantalı fiyatlar sizleri bekliyor.

Pleksi modelleri kullanıcılarını imalat aşamasında zor durumda bırakmıyor. Bu maddeler kesimde, şişirmede ve şekillendirmede problem çıkarmıyor. Standartlara uygun şekilde yapılan seperatör modellerini gün içerisinde dilediğiniz zaman inceleyebilirsiniz. En özel fiyatları şimdi buradan elinizin altına getiriyoruz. Pleksi seperatör fiyatları malzeme kalitesine göre değişkenlik gösterir.